Cenník

noc/night/nachtcena/price/preis
2326 €  / vrátane kúpacej kaďe a zapožičania 2ks elektrobicyklov (inclusive hot tub and rental of 2 e-bikes)
3 – ∞na dopyt (on demand) dubodomnastrome@gmail.com

DUBoDOM to je zážitok na 2 noci. Toto čarovné miesto nás pozýva spomaliť a vychutnať si prítomnosť. Preto sme upravili pobyty len na dvojdňové, čím vám chceme dopriať dostatok času, vychutnať si rozkúrenú kúpaciu kaďu, čas strávený na terase, grilovačku, jazdu na elektro bicykloch po okolí, a pokojné dlhé ráno pri zvukoch lesa…

DUBoDOM ponúka ubytovanie pre 1-4 návštevníkov, ktorí majú k dispozícií 2 dvojpostele: jednu „pod konárom“ a druhú „v hniezde“.

Nakoľko je domček elektrifikovaný, je možné si uvariť raňajky, dať si dobrú kávu, či nechať si vychladiť víno v chladničke. Na umytie slúži sprchový kútik s umývadielkom.

V cene ubytovania máte samozrejme aj fľašu vína z našej produkcie, drobné zahryznutie k vínu, a malé prekvapenia podľa sezónnosti.

Na terase sa nachádza „dubogril“  a kúpacia kaďa na spríjemnenie chvíľ na čerstvom vzduchu. Obďaleč sa nachádza aj suchá toaleta s dokonalým výhľadom na široké okolie.
Ubytovanie v DuboDome je možné celoročne.

CHCEM SI REZERVOVAŤ DUBoDOM

——————————————————————————————————————-

DARČEKOVÝ POUKAZ

DUBoDOM zážitok na 2 noci môžte svojim blízkym darovať aj formou darčekového poukazu s možnosťou výberu termínu podľa vlastného výberu a platnosťou 1 rok. Poukaz kúpite pohodlne online priamo tu:

DUBoDOM POUKAZ

Poukazov je vždy len obmedzené množstvo na rok, tak aby pre všetkých bolo dosť termínov na výber.

——————————————————————————————————————–

VINOLES

K DUBoDOMu pribudla nová terasa, kde pripravujeme kulinársko- vinársky zážitok Vinoles. Ak máte chuť stráviť čas s priateľmi pri dobrom víne a unikátnom jedle pripravovanom na ohni, kontaktujte nás.DUBoDOM vyrástol cez stromdom.sk